KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9513034
nr 951 3034
Akvarell
Axel Nilsson, Utsikt mot Kungsklippan, signerad. 1919, 35x26
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 mars 2015
kl 19:34:40
28/3 00:44:42